לקראת שבועות: קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות, מצדיעה לחקלאות הישראלית ומזמינה את הציבור לבחור את תמונת החקלאות הטובה ביותר לשנת 2021

04 מאי 2021
קוצרים את הכונה קוצרים את הכונה אזולאי יניב

התחממות גלובאלית? מחסור בעובדים? הצפות? ייבוא מטורקיה? נראה ששום דבר לא יצליח לעצור את האופטימיות הבלתי נגמרת של החקלאים הישראלים. לקראת חג השבועות, קנט-הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות מצדיעה לחקלאים הישראלים ומזמינה את הציבור הרחב לבחור את תמונת החקלאות הישראלית הטובה ביותר לשנת 2021.

תחרות הצילומים "הגלריה החקלאית" של קנט נועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה. במהלך השנים הגלריה הפכה ל"שגרירה" של החקלאות הישראלית ותמונות נבחרות הוצגו בתערוכות חקלאיות בינלאומיות ובשגרירות ישראל ברחבי העולם.

התחרות, הנערכת זו השנה ה-14, מתקיימת השנה בסימן "להתחדש זה בטבע שלנו" וכהצדעה לחקלאי ישראל על התמודדותם עם השנה המיוחדת שעברה על עליהם, עלינו, ועל רקע הרוח האופטימיות המנשבת מפתיחתו המחודשת של המשק.  

בימים אלה נערך שלב הגמר של התחרות אליו עלו 20 תמונות. זאת מתוך מאות תמונות שנשלחו השנה לתחרות, מכל רחבי הארץ. בין התמונות שעלו לגמר ניתן למצוא תמונה של כרוב ענק שנתרם לנזקקים, מטעים שהוצפו, חקלאים בבגדים סטריליים, צבאים במטעי שקדים, צילומי רחפן של שדות כותנה ועוד.

ההצבעה עבור התמונה הזוכה פתוחה גם לציבור הרחב באתר התחרות:

https://gallery.kanat.co.il/gallery-14/gallery/

ההצבעה לציבור פתוחה עד ה-11/5/2021 כאשר הזוכים יבחרו לאחר שיקלול הצבעות ועדת השיפוט והצבעות הציבור הרחב.

הזוכה במקום הראשון יקבל מצלמה ועדשה Sony A6400. הזוכה במקום השני יקבל טלפוןSamsung Galaxy S20+ והזוכה במקום השלישי יקבל מצלמת רכב קדמית ואחורית משוכללת.

 שויבר סוסיה צבי במטע שקדיות 2

שויבר סוסיה צבי במטע שקדיות

 אמסלם שומרה כרם ענבים

אמסלם שומרה כרם ענבים

 סמיאטץ טל אל חקלאית ביתית בסתיו

סמיאטץ טל אל חקלאית ביתית בסתיו

 ברקוביץ אשקלון בין השיבולים

ברקוביץ אשקלון בין השיבולים

 זפא כיסרא סמיע כרוב אל ספא

זפא כיסרא סמיע כרוב אל ספא

האיחוד החקלאי

דרך מנחם בגין 74 , תל אביב
תל אביב, 67215
טל: 03-5620621, פקס: 03-5622353
ליצירת קשר בדוא״ל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

זוהר טבנקין 0587824237